پنجاه و چهارمین نشست《یک چای، یک تجربه》باهدف آشنایی با فعالیت‌های «آسایشگاه خیریه کهریزک» با حضور جناب آقای دکتر حسین نحوی نژاد مدیر این آسایشگاه برگزار شد.دکتر نحوی نژاد پایه‌گذاری اولیه این آسایشگاه را تلاش و آینده‌نگری دکتر حکیم‌زاده با همکاری حجت‌الاسلام‌والمسلمین ضیابری و دکتر میناسیان دانست و خط‌مشی مدیریت این مؤسسه را الگوبرداری از روش موفقی دانست که در جهان در حال ارائه و بهره‌برداری است به‌گونه‌ای که در دنیا ارائه خدمات توان‌بخشی و مراقبتی در مراکز نگهداری افراد بی‌پناه، ناتوان و معلول یا سالمندان در کنار خانواده‌های جایگزین و یا در کنار جامعه است.مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این نکته که ۴۰ کارگاه با ظرفیت اشتغال ۴۰۰ نفر از افراد کم‌توان و کم‌بضاعت در آنها اشتغال دارند.

کتابخانه‌ای با ظرفیت ۱۵۰۰۰ جلد کتاب صوتی و چاپی در اختیار کارمندان و مددجویان قرار دارد. آسایشگاه خیریه کهریزک با دارابودن مرکز آموزشی شامل مقاطع تحصیلی مهدکودک تا دانشگاه توانایی تربیت نیروی کار متخصص در رشته های مورد نیاز خود را دارد.

وی افراد تحت حمایت مؤسسه کهریزک را ۱۱۰۰ نفر سالمند، ۶۰۰ نفر از افراد معلول در محل آسایشگاه و ۵۰۰ نفر که به‌خاطر عدم توانایی پذیرش بیشتر در منزل خودشان از خدمات حمایتی ما بهره می‌برند.نحوی نژاد مدیریت و پیشرفت فعالیت‌های مؤسسه خیریه کهریزک را متناسب با نیاز جامعه بیان کرد و افتتاح بیمارستان تخصصی در تهران و مرکز نگهداری از کودکان دارای معلولیت در محمد شهر استان البرز را در همین راستا دانست.

سلسله‌نشست‌های «یک چای، یک تجربه» باهدف آشنایی با مؤسسات خیریه موفق کشور دوشنبه هر هفته از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ در محل آکادمی خیر ایران برگزار می‌شود.