به گزارش روابط عمومی خیرماندگار، معاونت خیرماندگار بنیاد خیریه آلاء در مرکز توسعه نیکوکاری خود، کمک به سایر موسسات خیریه و خیرین کشور با هدف افزایش راندمان و اثربخشی فعالیت‌های خیرخواهانه در کشور را دستور کار خود قرار داده است. کلینیک مشاوره خیرماندگار یکی از واحدهای سه گانه مرکز توسعه نیکوکاری است که ارائه خدمات مشاوره تخصصی به خیرین و مدیران موسسات خیریه کشور را به عنوان فعالیت اصلی خود در نظر گرفته است. با این نگاه علاوه بر ارائه خدمات اختصاصی مشاوره‌ی تخصصی به مراکز خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کشور، در هر فصل یک یا چند جلسه مشاوره عمومی را نیز برگزار می‌کند در این جلسات یکی از اصلی‌ترین موضوعات در حوزه فعالیت‌های خیریه ‌ای کشور، عنوان اصلی بحث خواهد بود و مشاوری تخصصی و حرفه‌ای در آن حوزه، ارائه کننده اصلی‌ترین نکات مربوط به موضوع مورد بحث بوده و همچنین به سولات مخاطبین که قبل از شروع جلسه و یا در حین همان جلسه طرح خواهد شد، پاسخ‌گو خواهد بود.

با این نگاه در ششمین جلسه در سلسله جلسات مشاوره عمومی، از تخصص و تجارب امیررضا کولیوند مشاور خبره حوزه IT و ICT بهره خواهیم برد و به سولات مخاطبین در حوزه‌های مالیاتی و مباحث مربوط به اظهارنامه‌های مالیاتی موسسات خیریه پاسخ‌گو خواهیم بود.

مخاطبین عزیز می‌توانند علاوه بر حضور رایگان در این جلسه، سولات خود در ارتباط با موضوع مورد بحث را حداکثر تا تاریخ 9 شهریورماه 1400، از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما مطرح کنند. هرچند در طول جلسه نیز قابلیت طرح سوال و پرسش و پاسخ فراهم است. برای شرکت رایگان در این جلسه می‌توانید سایت ایسمینار به آدرس https://eseminar.tv/wb28025 ثبت‌نام داشته باشید، همچنین این جلسه به صورت زنده و لایو در بستر اینستاگرام (به آدرس: https://www.instagram.com/khairemandegar/) قابل رویت خواهد بود. مخاطبین این جلسه می‌توانند سولات خود را از طریق راه‌های ارتباطی زیر تا تاریخ 1400/3/30 مطرح کنند:

ID telegram: @Khairemandegar

ارتباط در تلگرام و واتساپ با شماره: 09219563720