به گزارش روابط ‌عمومی آکادمی خیر ایران، کارگاه آموزشی با موضوع «مدیریت سرمایه‌های انسانی» ویژه مدیران و اعضای مؤسسات خیریه و سمن‌ها طی یک جلسه 3 ساعته در روز دوشنبه 7 خردادماه با تدریس محمد کمالی (مدرس و مشاوره منابع انسانی) به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

محمد کمالی مفهوم زنجیره ارزش پورتر و لزوم آشنایی مدیران سازمان‌های مردم‌نهاد با فرایندهای (اصلی، پشتیبانی و مدیریتی) که در همه نوع کسب و کار و یا حتی فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد قایل استفاده است را توضیح داد.

وی افزود: هرچند سبک مدیریت بخش خصوصی با دولتی کاملا متفاوت است اما جنس مدیریتی بخش سوم با دو بخش اول فرق دارد پس عینا همان رویکرد مدیریت بخش دولتی و  مدیریت بخش خصوصی را در بخش سوم که شامل سازمان‌های مردم‌نهاد هست را نمی‌توان پیاده کرد اما از رویکرد مدیریتی این دو بخش می‌توان الهام گرفت.

لازم به ذکر است، کارگاه‌های آموزشی آکادمی خیر ایران هر هفته روز‌های دوشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل آکادمی برگزار می‌شود.

همچنین یادآور می‌شود، اعضای مؤسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد استان تهران و سایر استان‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02186096394 - 09912069037 تماس حاصل فرمایند.