به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های “یک چای، یک تجربه” به همت «مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران» با موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های “مؤسسه خیریه امین آراسته" با حضور جناب آقای یونس شیراوند (مدیرعامل مؤسسه  خیریه امین آراسته) در روز دوشنبه سیزدهم شهریور ماه از ساعت 15:00 الی  16:30 به شکل حضوری در ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران و آنلاین در  بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.

در  ابتدای این نشست آقای یونس شیراوند به معرفی مؤسسه پرداختند که توسط یک زوج نیکوکار به نام  های مرحوم حسین امین و خانم پروین آراسته تأسیس شد که این زوج اعتقاد  داشتند باید ماهیگیری یاد داد. 

آقای  یونس شیراوند در ادامه فرمودند ساخت مدرسه و آموزش می تواند راهگشا آینده  فرزندان این مرز و بوم باشد. این مؤسسه خیریه از دهه هشتاد به بعد بر  شناسای و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان (محصلین) بی بضاعت گذاشت و در حال حاضر به دنبال بالاتر بودن سطح کیفی فعالیت ها و خدمات خود می باشد و در حال بررسی راه‌های مناسبی برای این به‌روزرسانی هستند.

همچنین  وی افزود از مهمترین چالش هایی که با آن مواجه هستند باتوجه به وجود  اشکالاتی که در سیستم آموزش هست، میزان عملکرد عدالت آموزشی برای برخی از  دانش پذیران وجود ندارد و گاهاً نگاه های تخصصی در این حوزه نادیده گرفته  می شود و بعضاً به صورت سلیقه ای رفتار شده است.

مدیرعامل  این مؤسسه خیریه رأس فعالیت های خود را توانمندسازی دانش آموزان و  دانشجویان و همچنین آماده سازی آن‌ها برای بازار کار دانست. یونس شیراوند  افزود، با کارآفرینی و جذب و تأمین منابع مالی باید بتوان منبعی ایجاد کرد  که سازمان شما بتواند روی سیستم‌ها و اهدافتون تمرکز داشته باشید و پیش  بروید.

در پایان این نشست جناب آقای طاها نژاد (مدیر آکادمی خیر ایران) با اهدای یادبودی از مؤسسه خیریه امین آراسته تشکر کرد.

علاقمندان جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.