به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، بیست و سومین نشست از سلسله  نشست‌های “یک چای، یک تجربه” به همت «مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران» با  موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های “انجمن ترویج اینترنت اشیا و  علوم داده" با حضور جناب آقای روزبه بابازاده (مدیرعامل انجمن ترویج  اینترنت اشیا و علوم داده) در روز دوشنبه ششم شهریور ماه از ساعت 15:00 الی 16:30 به شکل حضوری در ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران و آنلاین در  بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.

در این جلسه بابازاده ضمن اشاره به  تاریخچه شکل‌گیری این انجمن، فعالیت‌های فعلی این مرکز را ترویج هوشمندسازی  به عنوان حل مشکلات شهری و اجتماعی بیان کرده و خدمات مجموعه را از جنس  آموزشی و مشاوره‌ای دانست.

بابازاده  درباره کمیته‌های این انجمن گفت: انجمن ترویج اینترنت اشیا و علوم داده  دارای 4 دسته کمیته اجرایی می‌باشد. 2 کمیته اصلی، کمیته با فعالیت‌های  افقی ، کمیته با فعالیت‌های عمودی (مرتبط با کسب و کار)، کمیته‌های  اجتماعی.

بابازاده در ادامه درباره جذب واطلب این  انجمن افزود : روش‌های متعدی برای جذب داوطلب داریم، مانند: آموزش رایگان،  اعطای گواهینامه بین‌المللی در ازای گذراندن دوره، تیم‌سازی و لینک شدن  تخصص‌های متفاوت، کارآموزی و ... هست که انجمن در کنار فرد قرار میگیرد تا  به تخصص مدنظر برسد باعث اعتمادسازی می‌شود.

در پایان این نشست جناب آقای اصغری (مجری نشست) با اهدای یادبودی از جامعه معلولین ایران در عرصه اجتماعی تشکر کرد.

علاقمندان جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.