به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، هفدهمین نشست از سلسله نشست‌های “یک چای، یک تجربه” به همت «مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران» و با موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های “مؤسسه خیریه پیوند گل نرگس با حضور سرکار خانم پروین خداداد بهمن (مدیرعامل اسبق و خزانه‌دار فعلی) در روز دوشنبه 26 تیرماه از ساعت 16:00 الی 17:30 به شکل حضوری در ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران و آنلاین در بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.  

در این جلسه پروین خداداد بهمن ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری خیریه پیوند گل نرگس، فعالیت‌های فعلی این مرکز را تشریح کرده و در ادامه به پروسه “برگزاری دوره‌های آموزشی و دریافت وام خوداشتغالی و ورود به بازار کار“ و "نحوه تأسیس صندوق قرض‌الحسنه و اعطای وام جهت خرید وسایل ضروری شروع به کار و شروع اشتغال خانگی" را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های پیوند گل نرگس مورد اشاره قرار داد. همچنین در بخش دیگری از این گفتگو، تولید چای به به عنوان یکی از کارهایی که این مؤسسه با آن شناخته شده است، توضیح داده شد.

در پایان این نشست جناب آقای تیمورپور (مشاور مدیریت ستاد سمن‌های شورای شهر تهران) با اهدای یادبودی از مؤسسه پیوند گل نرگس تشکر کرد.

علاقمندان جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.