به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، بیست و یکمین نشست از سلسله نشست‌های “یک چای، یک تجربه” به همت «مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران» با موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های “مؤسسه خیریه عترت فاطمی با حضور سرکار خانم زهرا سادات نیری (مدیرعامل خیریه عترت فاطمی) در روز دوشنبه بیست و سوم مرداد ماه از ساعت 16:00 الی17:30 به شکل حضوری در ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران و آنلاین در بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.

در این جلسه زهرا سادات نیری ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری خیریه عترت فاطمی، فعالیت‌های فعلی این مرکز را رسیدگی به امور سادات نیازمند (فرزندان یتیم، خانواده‌ها و فرزندان فاقد سرپرست مؤثر) بیان کردند و خدمات مجموعه را از جنس حمایت تحصیلی، فرهنگی و اشتغال و توانمندسازی دانستند. 

همچنین اذعان داشت: خیریه‌ها سرمایه‌های اجتماعی قوی در این اجتماع هستند که به درستی مسئولیت اجتماعی خود را شناختند و در حال عمل به آن هستند. نیری در ادامه افزود : مؤسسه عترت فاطمی سفرهای صله‌رحم دارد که بعد از شناسایی، گروهی از مؤسسه در این سفر ضمن تجدید دیدار باخانواده های محترم سادات ساکن در شهرهای مختلف، از وضعیت معیشتی سادات معزز تحت پوشش اطلاع کسب می‌کنند.

در پایان این نشست جناب آقای طاهانژاد (مدیر آکادمی خیر ایران) با اهدای یادبودی از مؤسسه خیریه عترت فاطمی در عرصه اجتماعی تشکر کرد.

علاقمندان جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.