به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، بیست و نهمین نشست از سلسله نشست‌های “یک چای، یک تجربه” با موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های “مؤسسه خیریه و عام‌المنفعه دارالاکرام» با حضور جناب آقای مصطفی میراحمدی‌زاده (مدیرعامل محترم خیریه دارالاکرام) در روز دوشنبه هفدهم مهر ماه از ساعت 15:00 الی 16:30 به شکل حضوری در محل آکادمی خیر ایران تهران و آنلاین در بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.

در این جلسه میراحمدی‌زاده ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری این مؤسسه، گفت: تحصیل را حق تمام کودکان می‌دانیم و با رعایت اصل کرامت انسانی، به حمایت از کودکان مستعد فاقد سرپرست مؤثر می‌پردازیم و  با داشتن  25 شعبه از 100 شهر ایران تاکنون بیش از 6 هزار کودک را بورسیه کرده‌ایم، در ادامه فعالیت‌های فعلی این مجموعه را آموزشی و تحصیلی، بهداشتی و درمانی، معیشتی، مددکاری ذکر کرد.

وی در ادامه با اشاره به سامانه «به مهربانی» گفت: در سال 1394 این سامانه آنلاین استارتاپی در حوزه امرخیر را راه‌اندازی کردیم که این سامانه علاوه بر فراهم کردن امکان ارتباط آسان میان مؤسسه، دانش‌آموزان و نیکوکاران برای انجام تمامی مراحل کار، تمامی اخبار و رویدادهایِ این استارت‌آپ را نیز در اختیار قرار می‌دهد. 

همچنین در ادامه ذکر کرد: دانش‌آموزان علاوه بر دریافت نقدی ماهانه از خدمات مختلف مؤسسه نیز برخوردار هستند و در راستای شفافیت مالی هر یک از خدماتی که دانش‌آموز دریافت می‌کند در پنل مددکار دانش‌آموز در سامانه به مهربانی  ثبت و  قابل دسترس است. علاوه بر این هر حامی نیز با پنل اختصاصی خویش در سامانه به مهربانی از وضعیت مالی، کیف پول، شماره تراکنش‌های واریزی بورسیه دانش‌آموزان، گزارش‌های مدکاری دانش‌آموز تحت حمایت خویش و نیازهای او اطلاع دارد.

علاقمندان جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.