به گزارش روابط‌عمومی آکادمی خیر ایران، در راستای نیل به گسترش عدالت آموزشی در مؤسسات خیریه و سمن‌های کشور و در ادامه سفرهای آموزشی استانی، آکادمی خیر ایران با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین و مؤسسه ابتکار و توسعه نوید، اقدام به برگزاری دوره ارتقای مهارت و هم افزایی ویژه موسسات خیریه و سمنها استان قزوین، در این استان نمود. 

این دوره، شامل ۲ کارگاه آموزشی بوده و طی روز چهارشنبه هشتم آذرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد. رضادرمان در اولین کارگاه به بیان موضوعاتی در ارتباط «هیئت مدیره اثربخش» پرداخت که با استقبال مدیران و کارشناسان روبرو شد.در نوبت عصر این دوره آموزشی، کارگاه «مدیریت سرمایه‌های انسانی» با تدریس محمد کمالی برگزار شد. 

شایان ذکر است،  محمد طاهانژاد، مدیر آکادمی خیرایران ضمن معرفی فعالیت‌های بنیاد خیریه راهبری آلاء و تبیین راهبردهای این آکادمی اظهار داشت: آکادمی خیر ایران طی سال‌های اخیر کوشیده است در راستای پرورش سرمایه‌های انسانی متخصص برای امور خیر و نیکوکاری و آموزش مهارت‌های تخصصی فعالیت ‌کند و هم اینک با دارا بودن بیش از هفتاد موضوع تخصصی آموزشی در حال ارائه خدمات آموزشی رایگان به موسسات خیریه می باشد.