به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، سی و هفتمین نشست از سلسله‌نشست‌های “یک چای، یک تجربه” با موضوع معرفی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های «مؤسسه کودکان فرشته‌اند» با حضور سیدنصرالدین موسوی‌نژاد (مدیرعامل مؤسسه) در روز دوشنبه سیزدهم آذر‌ماه از ساعت 15:00 به شکل حضوری در محل آکادمی خیر ایران و آنلاین در بستر اینستاگرام و سایت آکادمی برگزار شد.

در این جلسه موسوی‌نژاد ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری این مؤسسه، درباره محورهای فعالیت‌های مؤسسه گفت:  این مؤسسه از سال 1388 به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده است که عموماً در حوزه حمایت از مناطق محروم کشور، حمایت دارویی، بهبود بخشیدن به سلامت جسمی و روحی کودکان از طریق کارناوال‌های شادی و بازسازی مدارس فعالیت می‌کند.

وی در ادامه اظهار کرد: این مؤسسه از 64 تیم تشکیل شده است که بیشتر امور از طریق داوطلبان انجام می‌شود. کودکان فرشته‌اند تابحال بیش از 6000 نفر داوطلب در سراسر کشور دارد. 

موسوی‌نژاد در ادامه با اشاره به «نحوه مسئولیت‌پذیر کردن داوطلبان» گفت: شفاف‌سازی امور برای آنان، احترام گذاشتن، گزارش‌دهی دقیق و منظم می‌تواند از اصولی باشد که داوطلبان را راغب به انجام فعالیت کند.

گفتنی است سلسله نشست‌های یک چای-یک تجربه در روزهای دوشنبه هرهفته از ساعت 15 الی 16:30 در محل آکادمی خیر ایران برگزار می‌شود، عموم علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در نشست‌های آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل فرمایند.