به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، جلسه مشاوره عمومی به همت مرکز مشاوره آکادمی خیر ایران با موضوع «قوانین  تأمین اجتماعی» در روز شنبه دوم دی‌ماه 1402 از ساعت 15 الی 17 به شکل  حضوری و آنلاین برگزار شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبین همراه بود.

در  این جلسه، علی بهرام‌دوست (مشاور تأمین اجتماعی کسب و کارها، مؤسس برند  یاری‌تأمین) در ابتدا اصلی‌ترین نکات مرتبط با قراردادهای مشمول ماده 38 را  ارائه کرد؛ پس از آن به قراردهای غیرعمرانی اشاره داشته و شرایط احراز  کارگاه ثابت را بیان کردند، سپس توضیحاتی پیرامون مزایای ارسال لیست بیمه‌ی  پیمان گفتند. در ادامه سوالات و ابهامات پرتکرار این حوزه را پاسخ داده و  در انتها، پاسخگوی سوالات مخاطبین بود.

گفتنی  است حدود 25 نفر به صورت حضوری و آنلاین در این جلسه شرکت کرده بودند  تعداد زیادی از علاقه‌مندان نیز به‌شکل زنده و همزمان از طریق سایت آپارات و  سایت آکادمی شاهد این جلسه بودند.

عموم  علاقمندان برای بهره‌مندی از خدمات آکادمی خیر ایران می‌توانند به وبگاه  ac.kheir.ir مراجعه کرده و یا از طریق شماره‌های 86096304 و 09912069037 با  کارشناسان ما در ارتباط باشند .