به گزارش روابط عمومی آکادمی خیر ایران، چهل و یکمین نشست از سلسله‌نشست‌های “یک چای، یک تجربه” با موضوع معرفی و  آشنایی بیشتر با فعالیت‌های مؤسسه «خانه عماد» با حضور زینب آذرمند و یحیی  شامخی (از مؤسسین این مؤسسه) در روز دوشنبه یازدهم آذر‌ماه از ساعت 15:00  به شکل حضوری در محل آکادمی خیر ایران و آنلاین در بستر اینستاگرام و سایت  آکادمی برگزار شد.

در  این جلسه آذرمند ضمن اشاره به تاریخچه شکل‌گیری این مؤسسه، گفت: ما در  ابتدا پس از ۶ ماه بررسی و تحقیقات بر روی شرایط داخلی و نمونه های خارجی  موفق شدیم الگوی فعالیت خانه عماد را طرح‌ریزی کنیم که خدا را شکر الگوی ما  با تمام چالش‌هایی که پیش رو داشتیم به الگویی موفق تبدیل شد.وی در ادامه  اظهار کرد: ما در خانه عماد تمام تلاش خود را کرده ایم تا شرایطی را جهت  آسایش خانواده بیماران فراهم کنیم تا دغدغه آن‌ها بر درمان و مراقبت از  کودک پیوندپذیر باشد که خوشبختانه تجربیات خوبی در ارائه این خدمات  داشته‌ایم.
شامخی در ادامه با اشاره به «لزوم حمایت همه جانبه از  خانواده‌های هدف» گفت: شروع کار ما در خانه عماد تنها با تأمین محل اسکان  چند خانواده محدود بود ولی به لطف خدا و همکاری خیرین، خانه عماد علاوه بر  تأمین سه ماهه اسکان، بلیط رفت و برگشت آن‌ها را نیز تامین می‌کنیم.
وی  در ادامه سابقه کار در خیریه و آشنایی با فضای کاری آن‌ها را تجربه‌ای موفق  و راه‌گشا در راه اندازی خانه عماد دانست و انجام کار تخصصی را راه اصلی  موفقیت و نقطه قوت این مجموعه برشمرد.
گفتنی است سلسله نشست‌های یک  چای-یک تجربه در روزهای دوشنبه هرهفته از ساعت 15 الی 16:30 در محل آکادمی  خیر ایران برگزار می‌شود، عموم علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در نشست‌های  آتی آکادمی خیر ایران با شماره‌های 86096304-09912069037 تماس حاصل  فرمایند.